mapa obchodu
úvod
0
Doprava zdarma
Jak měřit velikost
Tabulky velikostí
Výhody nákupu
Nachádzate sa: Úvod / Aktuality / NOVINKA - ZDRAVÁ FĽAŠA
zpět

NOVINKA - ZDRAVÁ FĽAŠA

12.06.
2017
Veľký letný hit!

Výhody

Zdravá lahev® - čím si zaslúžila tento názov?

Je vyrobená z materiálu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely
Tento materiál (polypropylén) sa využíva napr. Pri nitrotělních aplikáciách u pacientov, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú kladené najvyššie nároky na ochranu a bezpečnosť ľudského zdravia.
bez ftalátov, zmäkčovadiel, BPA.

Zdravá flaša® je fľaša bez obsahu týchto toxických látok, ktoré sa uvoľňujú napr. Z iných často dovážaných plastových fliaš. Pozorne vyberajte, chránite tým zdravie svoje a vašich najbližších.
bez zápachov a plesní.

Zdravá flaša® nepojímá pachy a netvoria sa v nej plesne. Je ľahké udržiavať ju stále hygienicky čistú. Jej použitie je možné pre všetky typy nápojov bez obmedzenia - nápoje až do 100 ° C, ľadové nápoje alebo sýtené. U sýtených nápojov odporúčame otočiť zátku do pozície "CLOSE", aby sa zátka tlakom sama riadne neuvoľňovala.
spĺňa najnovšie požiadavky na zdravoní nezávadnosť výrobkov určených pre styk s potravinami v rámci platnej legislatívy: atesty.

Prečo si vybrať práve Zdravú flašu®?


ľahká údržba


Po bežnom používaní stačí Zdravú lahev® vypláchnuť horúcou vodou, pri dlhšom kontakte nápoja s fľašou môžete umývať aj opakovane v umývačke. Vždy je dôležité po umytí zaistiť dokonalé vyschnutie všetkých častí Zdravé lahve® a skladovanie otvorené fľaše.

Vysoko kvalitný materiál dovoľuje Zdravé lahvi® aj vyváranie (teplota 100 ° C po dobu 5 minút). Dosiahnete tak najvyššieho stupňa ochrany a starostlivosti o fľašu a zbavíte sa všetkých prípadných nečistôt.

V mikrovlnnej rúre je možné nápoj aj ohrievať (výkon 900W po dobu 2 minút). (Viď. Atesty)

Zdravú flašu® možno ľahko plniť a čistiť vďaka širokému otvoru. Jednotlivé časti viečka (obr. Komponentov) je možné rozobrať a vyčistiť zvlášť. Zátku je možné vybrať silnejším potiahnutím von nahor. Pravidelne kontrolujte aj tesniaci krúžok, ktorý zabraňuje nechcenému úniku nápoja.

Originálny dizajn a široký výber

Z pestrej kolekcie nových dizajnov si vyberie každý - deti, tínedžeri, rodičia i starí rodičia. Každá Zdravá lahev® môže byť originál! Kombinujte si svoju Zdravú lahev® s doplnkovým príslušenstvom a odlíšte si tak tú svoju. Vyberte si z troch veľkostí 0,5 l; 0,7 l; 1 l, ktoré sú praktické pre vaše rodinné, športové aj zdravotné aktivity. Môžete ju so sebou nosiť v kabelke, školské taške, batohu, na bicykli, v aute, proste kdekoľvek. Výhodou tejto modernej fľaše je nízka hmotnosť a jednoduchá obsluha, čo ocenia predovšetkým Vaše deti, seniori a zdravotne postihnutí. Navyše si môžete vybrať aj Zdravú lahev® v transparentnom prevedení, ktoré Vám uľahčia kontrolu dodržiavania pitného režimu.

Dlhá životnosť vďaka náhradným komponentom.

Zdravú flašu® môžete používať veľa rokov a pritom ju raz za čas za pár korún "omladiť". Zakúpením náhradných komponentov (kompletné viečko, hubica či tesnenie) možno ľahko a výrazne predĺžiť jej životnosť. Tým šetríte svoje peniaze aj životné prostredie. V zime aj lete sa hodí na mieru šité neoprénové termoobaly, ktoré Zdravú lahev® ochránia aj proti mechanickým vplyvom a zároveň udrží Váš nápoj v požadovanej teplote.

Zdravá lahev® - viac než len fľaša podporuje zdravý životný štýl.

Pomáha Vám dodržiavať správny pitný režim, ktorý je dôležitý pre Vaše zdravie a pohodu. Je výborným pomocníkom aj v prípade, že Vaše dieťa dostatočne nepije - mnoho mamičiek potvrdzuje, že Zdravá lahev® dokáže dieťa tzv. "Rozpiť". Obľúbená je Zdravá lahev® medzi dojčiacich mamičkami, pre ktoré je pravidelný a výdatný príjem tekutín nevyhnutný. Samozrejmosťou je jej využitie pri všetkých fyzicky náročných športoch (atletika, zumba, futbal, hokej, fitbox, beh, skákanie, basketbal, tenis, plávanie, floorbal a pod.).

Ekologicky šetrná.
Bežne dostupné balené nápoje pre jednorázovú spotrebu zaťažujú planétu a sú náročné aj na Vašu peňaženku, navyše postrádate kontrolu nad kvalitou obsiahnutého nápoja z dôvodu dlhej logistiky a neznámemu skladovanie. So Zdravú lahví®, ktorá Vám ponúka aj mnohoročné používanie, šetríte životné prostredie, svoje peniaze a hlavne svoje zdravie - vieme, čo pijeme my aj naše deti. Zdravá lahev® je plne recyklovateľná a ekologicky šetrná. Pri jej výrobe nie sú používané látky zaťažujúce životné prostredie.

Vyrobené v Českej republike.
Vývoj a výroba prebieha vo Východných Čechách v Zacler. Tu dohliadame na kvalitu, vybavujeme požiadavky obchodníkov a snažíme sa plniť priania našich zákazníkov. Kvalitu Zdravé lahve® potvrdzujú nielen atesty, ale aj veľké množstvo referencií, ktoré nám priamo Vy, používatelia Zdravých fliaš, zasielate.
zpětnahorutisk