mapa obchodu
úvod
0
Doprava zdarma
Jak měřit velikost
Tabulky velikostí
Výhody nákupu
kategórie
značky
veľkosti
pohlavie
  kategórie
  značky
  veľkosti
  pohlavie
   Najpredávanejšie
   akční zboží novinky doporučujeme
   Newsletter

   mapa
   Masarykovo náměstí 36/11, Kyjov 697 01
   +420 602 821 873
   info@boticky.com
   BOTICKY.com
   P.O.BOX 15
   908 51 Holíč
   Nachádzate sa: Úvod / Reklamační řád
   zpět

   Reklamačný poriadok

   Reklamovať je možné len tovar zakúpený u predávajúceho. Koncový zákazník je povinný udať dôvod reklamácie a priložiť kópiu faktúry o zakúpení tovaru. Reklamácie zasielajte na adresu:  BOTIČKY.com, PO BOX 15, 908 51 Holíč. Za vadu nemožno považovať zmenu na tovare, ktorá vznikla v priebehu záručnej doby v dôsledku opotrebenia či nesprávneho používania popr. nesprávneho zásahu. Predávajúci prijme reklamáciu, ak je tovar riadne vyčistený a posúdeniu reklamácie nebránia obecné zásady hygieny.

    

   Reklamácia vrátane odstránenia vady musí byť vybavená:
    

   • a) bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30 kalendárnych dní (vrátane) odo dňa jej uplatnenia
   • b) v dlhšej lehote, na ktorej sa môžu predávajúci s kupujúcim dohodnúť   Štandardná záruka na produkty predávané predávajúcim je 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak. Záručnú dobu nemožno zamieňať s dobou obvyklej životnosti tovaru, tj. S dobou, počas ktorej pri správnom používaní a ošetrovaní môže tovar vzhľadom ku svojim vlastnostiam, danému účelu a rozdielnosti v intenzite užívania vydržať. Ak sa vybaví reklamácia výmenou vadného tovaru za nový, beží lehota pre uplatnenie reklamácie opätovne od okamihu prevzatia nového tovaru kupujúcim.
   Dodávateľ sa zaväzuje dodržiavať záručné lehoty garantované výrobcom. Záručná doba začína dátumom uvedeným na dodacom liste.

   Kupujúci má právo na výmenu bezchybného tovaru z dôvodu chybne stanovené veľkosti alebo farby. V takomto prípade kupujúci zašle na vlastné náklady tovar späť predávajúcemu, ktorý mu bezodkladne zašle nový tovar na vlastné náklady.

   zpětnahorutisk