mapa obchodu
úvod
0
Doprava zdarma
Jak měřit velikost
Tabulky velikostí
Výhody nákupu
kategórie
značky
veľkosti
pohlavie
  kategórie
  značky
  veľkosti
  pohlavie
   Najpredávanejšie
   akční zboží novinky doporučujeme
   Newsletter

   mapa
   Masarykovo náměstí 36/11, Kyjov 697 01
   +420 602 821 873
   info@boticky.com
   BOTICKY.com
   P.O.BOX 15
   908 51 Holíč
   Nachádzate sa: Úvod / Obchodní podmínky
   zpět

   Obchodné podmienky

   Zákazník svojou objednávkou potvrdzuje, že sa zoznámil s nasledujúcimi podmienkami a súhlasí s nimi v plnom rozsahu:

   1. Úvodné ustanovenia:


   Tieto obchodné podmienky platia pre internetový obchod www.obuv-detska.sk. Podmienky upravujú práva a povinnosti predávajúceho BOTICKY.com - detská obuv a jeho zákazníkov (kupujúcich) a vo svojom aktuálnom znení tvoria obsah kúpnej zmluvy (o dodávke tovaru).
   Ceny v internetovom obchode sú aktuálne ceny v EUR vrátane DPH pre koncového zákazníka.
   Ak uvedie kupujúci pri registrácii / objednávke svoj e-mail, bude informovaný o prijatí objednávky elektronickou poštou na uvedenej adrese.
   Odoslaním elektronickej objednávky kupujúci bez výhrad akceptuje všetky ustanovenia obchodných podmienok v znení platnom v deň odoslania objednávky, najmä platnú výšku ceny objednaného tovaru v príslušnom množstve (vrátane príp. Expedičných a dopravných nákladov) uvedenú na internetových stránkach, a najmä na stránke konečného potvrdenie a odoslanie objednávky.
       

   2. Objednávka, uzatvorenie zmluvy


   Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy. Zmluva vzniká samotným dodaním tovaru. Predávajúci si môže vyžiadať potvrdenie objednávky.
   Potvrdenie o prijatí objednávky bude odoslané e-mailom. Prípadné nezrovnalosti riešte zaslaním e-mailu na adresu info@boticky.com alebo telefonicky na tel .: + 420 602 821 873.

   3. Zrušenie objednávky


   Zrušenie objednávky zo strany predávajúceho je možné z technických dôvodov, náhlej zmeny nákupných cien alebo iných nepredvídateľných okolností a pod.
   O dôvodoch zrušenia a možných riešeniach bude zákazník bezodkladne vyrozumený formou e-mailu, popr. telefonicky, zanechá ak svoj kontaktný telefón pri objednávke.

   4. Dodacie a platobné podmienky


   Miestom plnenia je sídlo / bydlisko / alebo miesto podnikania kupujúceho uvedené v objednávke. Vlastnícke právo k tovaru prechádza na kupujúceho okamihom zaplatenia kúpnej ceny.
   Predávajúci dodá tovar bezodkladne, spravidla do dvoch pracovných dní po doručení platnej objednávky do jeho elektronickej schránky, popr. po jej potvrdení. V prípade nemožnosti dodržania tohto termínu, napr. Z technických dôvodov, nepredvídateľných okolností a pod. bude termín dodávky dohodnutý so zákazníkom individuálne.

   Cena za dopravu: Slovenská republika


   • a) Platba vopred prevodom na účet SK12 8330 0000 0024 0139 7837: cena spolu      4 € (doprava prepravnou spoločnosťou PPL).
   • b) Dobierka pri prevzatí zásielky: cena spolu 5 € (doprava prepravnou spoločnosťou          PPL).
   • c) Pri objednávke v minimálnej hodnote 80,- € doprava zadarmo: cena spolu 0,- €
       (doprava prepravnou spoločnosťou GLS / PPL).

   5. Vrátenie tovaru


   Tovar bude prijatý späť za týchto podmienok:

    
   Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu, ale ste povinní nás o tomto vrátení vopred informovať. Tovar bude prijatý späť za týchto podmienok:

   • a) Tovar musí byť schopný ďalšieho predaja, neporušené a v pôvodnom obale.
   • b) Zákazník musí odoslať tovar spolu s kópiou daňového dokladu v zákonnej lehote a to na adresu: BOTIČKY.com, P.O.BOX 15, 908 51 Holíč.
   • c) Peniaze za tovar budú bezodkladne po obdržaní tovaru vrátené a to buď na bankový účet kupujúceho alebo poštovou poukážkou. Náklady spojené s vrátením peňazí hradí predávajúci.
   • d) Ak si kupujúci pri vrátení tovaru zároveň objedná tovar zodpovedajúcej hodnoty, nebude mu účtované dopravné.
   • e) V prípade odstúpenia od zmluvy znáša spotrebiteľ (kupujúcí) náklady na vrátenie tovaru.


   6. Reklamácie


   Reklamovať je možné len tovar zakúpený u predávajúceho. Koncový zákazník je povinný udať dôvod reklamácie a priložiť kópiu faktúry o zakúpení tovaru. Reklamácie zasielajte na adresu: BOTIČKY.com, POBOX 15, 908 51 Holíč. Za vadu nemožno považovať zmenu na tovare, ktorá vznikla v priebehu záručnej doby v dôsledku opotrebenia či nesprávneho používania popr. nesprávneho zásahu. Reklamovaný tovar bude prijaté, ak bude riadne vyčistené a vysušené tak, aby posúdenie reklamácie nebránili všeobecné zásady hygieny.

   Reklamácia vrátane odstránenia vady musí byť vybavená:

   • a) bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30 kalendárnych dní (vrátane) odo dňa jej uplatnenia
   • b) v dlhšej lehote, na ktorej sa môžu predávajúci s kupujúcim dohodnúť

   Štandartné záruka na produkty predávané predávajúcim je 24 mesiacov, pokiaľ nie je uvedené inak. Záručnú dobu nemožno zamieňať s dobou obvyklej životnosti tovaru, tj. S dobou, počas ktorej pri správnom používaní a ošetrovaní môže tovar vzhľadom ku svojim vlastnostiam, danému účelu a rozdielnosti v intenzite užívania vydržať. Ak sa vybaví reklamácia výmenou vadného tovaru za nový, beží lehota pre uplatnenie reklamácie opätovne od okamihu prevzatia nového tovaru kupujúcim.
   Dodávateľ sa zaväzuje dodržiavať záručné lehoty garantované výrobcom. Záručná doba začína dátumom uvedeným na dodacom liste.
   Kupujúci má právo na výmenu bezchybného tovaru z dôvodu chybne stanovené veľkosti alebo farby. V takomto prípade kupujúci zašle na vlastné náklady tovar späť predávajúcemu, ktorý mu bezodkladne zašle nový tovar na vlastné náklady.
    

   7. Ochrana osobných údajov


   Internetový obchod http://www.obuv-detska.sk podľa zákona o ochrane osobných údajov spracováva osobné dáta a uchováva ich v marketingovej databáze firmy. Spracované údaje sú plne chránené pred zneužitím a nebudú poskytnuté tretím stranám.
    

   8. Záverečné ustanovenia


   Odoslaním záväznej objednávky kupujúci súhlasí s obchodnými podmienkami platnými v deň odoslania. Súhlasí aj s cenou platnou v deň odoslania, pokiaľ nebolo v konkrétnom prípade preukázateľne dohodnuté inak.


   K mimosúdnemu riešeniu spotrebiteľských sporov z kúpnej zmluvy je príslušná Slovenská obchodná inšpekcia, so sídlom tr. Kpt. Jaroše 1924/5, Brno, IČO: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.


   Informácie k EET: Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.


   Tieto Obchodné podmienky nadobúdajú účinnosť 1. 11. 2020 a platí do odvolania.


   BOTICKY.com - detská obuv
   prevádzkovateľ: Michal Ševela IČO: 68725728
   zpětnahorutisk